EN
RETRO YAŞAM / KONSEPT

Retro Konsepti

Selenium yaşamın Retro değerlerle harmanlandığı ve yeniden hayata geçirilmesi amacıyla geliştirilen yaşam dolu bu projede, eski kıymetlerin ve yükselen yeni standartların en uyumlu sentezini sunuyoruz. Objektif bir bakış açısında; Retro’yu Selenium’la tanımlıyoruz.

 

Kat planları, konut birim türleri çeşitliliğini sağlamak için maksimum esneklik sunuyor. Cephenin bir dizi farklı materyal kullanımı seçkin zevklerin kolaylıkla fark edebileceği elitist bir duruş sergiliyor. Dış görünümü, iç planları ve genel proje kapsamıyla Ataköy’de yaşam standartlarına ikinci bir katman ekleyen Selenium Retro’da tüm konutlar park veya deniz manzaralı. Norm Mimarlık tarafından tasarlanan Selenium Retro’da, gün ışığının maksimum kullanıldığı güzel manzaralı geniş ticari, oturma ve yemek alanları yer alacak.

SELENIUM RETRO

Rezidans & Retrofis’i kapsayan son projemiz Selenium Retro ile ; güncellenen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sizlerin seçimine sunuyoruz.

Selenium Retro, benzersiz tasarımı, sorunsuz ofis, konut çeşitliliği ve merkezi konumuyla Aşçıoğlu güvencesi ile planlanmış, karma kullanımlı, canlı & heyecan verici bir yaşam alanı projesidir.

RETROFİS KALİTESİ

Retrofis geniş alan, brüt 6 m olan tavan yüksekliği, Shell & Core olarak teslim edilecek olmasıyla, kurumsal tercihler için kullanım rahatlığı sağlıyor. İhtiyaç duyulan olanakları en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor.

Devamı için tıklayın