EN
RETROFİS

'Selenium Ofis Kavramı' RETROFİS

Retrofis, ihtiyaca göre istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Retrofis, ofis sahiplerine ihtiyaçları kadar alan/kira avantajları sağlıyor. 

İhtiyaç duyulan olanakları en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor. Retrofis geniş alan, brüt 6 m olan tavan yüksekliği, Shell & Core olarak teslim edilecek olmasıyla, kurumsal tercihler için kullanım rahatlığı sağlıyor.  

SELENIUM RETRO

Rezidans & Retrofis’i kapsayan son projemiz Selenium Retro ile ; güncellenen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sizlerin seçimine sunuyoruz.

Selenium Retro, benzersiz tasarımı, sorunsuz ofis, konut çeşitliliği ve merkezi konumuyla Aşçıoğlu güvencesi ile planlanmış, karma kullanımlı, canlı & heyecan verici bir yaşam alanı projesidir.

RETROFİS KALİTESİ

Retrofis, ihtiyaca göre bahçeli yatay ofis seçenekleri ile istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Retrofis, ofis sahiplerini ihtiyaçları kadar alan/kira avantajı sağlıyor. İhtiyaç duyulan olanaklar, en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor. 

Devamı için tıklayın